
Лист латунний 0.5х600х1500 ДПРНМ Л63, Лист латунный 0.5х600х1500 ДПРНМ Л63
552 ₴/кг
- В наличии
+380 (67) 343-16-55
Церковные изделия- +380 (99) 343-16-55Церковные изделия
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Лист латунний формату 600х1500, виробництва України.
Виготовляється згідно ГОСТ 2208-2007, характеризується високими показниками стійкості до корозії та міцності. За станом сплаву лист є м'який.
ТОВ "ТД" Волинь Бізнес Ресурс" - є імпортером і надійним постачальником кольорового металопрокату і пропонує тільки якісний товар за вигідними для покупця цінами!
Доставка матеріалу відбувається власним транспортом та транспортними компаніями по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид по способу изготовления | Холоднокатаный |
| Материал листа | Латунь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Тип листа | Гладкий |
| Точность изготовления | Обычная |
| Плоскостность листа | Нормальная |
| Тип кромки | О |
| Классификация по длине | Мерной длины |
| Толщина | 0.5 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 1500 мм |
| Состояние изделия | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 552 ₴/кг

