Лист латунний формату 1000х2000, виробництва болгарського заводу по обробці кольорових металів.
Виготовляється згідно EN 1652, характеризується високими показниками пластичності, стійкості до корозії та міцності. За станом сплаву лист є м'який.
ТОВ "ТД" Волинь Бізнес Ресурс" - є імпортером і надійним постачальником кольорового металопрокату і пропонує тільки якісний товар за вигідними для покупця цінами!
Доставка матеріалу відбувається власним транспортом та транспортними компаніями по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦМ |
| Страна производитель | Болгария |
| Вид по способу изготовления | Холоднокатаный |
| Материал листа | Латунь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Тип листа | Гладкий |
| Точность изготовления | Обычная |
| Плоскостность листа | Нормальная |
| Тип кромки | О |
| Классификация по длине | Мерной длины |
| Толщина | 0.4 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Состояние изделия | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 552 ₴/кг



