Лист мідний формату 600х1500, виробництва України.
Виготовляється згідно ГОСТ 1173-2006, характеризується високими показниками стійкості до корозії та міцності. За станом сплаву лист є м'який.
ТОВ "ТД" Волинь Бізнес Ресурс" - є імпортером і надійним постачальником кольорового металопрокату і пропонує тільки якісний товар за вигідними для покупця цінами!
Доставка матеріалу відбувається власним транспортом та транспортними компаніями по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Артемовский завод цветных металлов |
| Страна производитель | Украина |
| Вид по способу изготовления | Холоднокатаный |
| Материал листа | Медь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Тип листа | Гладкий |
| Точность изготовления | Обычная |
| Плоскостность листа | Нормальная |
| Тип кромки | О |
| Классификация по длине | Мерной длины |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 1500 мм |
| Состояние изделия | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 642 ₴/кг



