Труба латунна марки сплаву Л63 виробництва Україна.
Виготовлена згідно ГОСТ 494-14, відповідає усім вимогам по якості та хімскладу.
За станом сплаву труба є напівтверда.
ТОВ "ТД" Волинь Бізнес Ресурс" - є імпортером і надійним постачальником кольорового металопрокату і пропонує тільки якісний товар за вигідними для покупця цінами!
Доставка матеріалу відбувається власним транспортом та транспортними компаніями по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Запорожский завод цветных металлов |
| Страна производитель | Украина |
| Марка латуни | Л63 |
| Сечение трубы | Круглое |
| Вид трубы | Бесшовная |
| Наружный диаметр | 28 мм |
| Толщина стенки трубы | 1 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Тип трубы | Холоднодеформированная |
| Состояние изделия | Новое |
| Классификация по длине | Кратной мерной длины |
Информация для заказа
- Цена: 270 ₴/кг


