
Лист латунний 0.8х1000х2000 Л63 твердий, Лист латунный 0.8х1000х2000 Л63 твердый
552 ₴/кг
- В наличии
+380 (67) 343-16-55
Церковные изделия- +380 (99) 343-16-55Церковные изделия
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Лист латунний формату 1000х2000, виробництва болгарського заводу по обробці кольорових металів.
Виготовляється згідно EN 1652, характеризується високими показниками пластичності, стійкості до корозії та міцності. За станом сплаву лист є твердий.
ТОВ "ТД" Волинь Бізнес Ресурс" - є імпортером і надійним постачальником кольорового металопрокату і пропонує тільки якісний товар за вигідними для покупця цінами!
Доставка матеріалу відбувається власним транспортом та транспортними компаніями по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦМ |
| Страна производитель | Болгария |
| Вид по способу изготовления | Холоднокатаный |
| Материал листа | Латунь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Тип листа | Гладкий |
| Точность изготовления | Обычная |
| Плоскостность листа | Нормальная |
| Тип кромки | О |
| Классификация по длине | Мерной длины |
| Толщина | 0.8 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Состояние изделия | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 552 ₴/кг

